NASZ PATRONATSPORTTomaszów Lubelski

NARCIARSTWO Puchar Roztocza [WYNIKI]

Tomaszów Lubelski narciarstwem stoi. Trasy narciarskie Siwej Doliny przez trzy dni gościły młodzików, by wyłonić tych najlepiej radzących sobie na nartach biegowych.

W dniach 25-28 stycznia odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów (Uczniowskich Klubów Sportowych) w biegach narciarskich oraz klasyfikacja klubową (punktową).

W klasyfikacji medalowej zwyciężył MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski,  zawodnicy z Tomaszowa wywalczyli 10 medali, po cztery złote i srebrne oraz dwa brązowe. Drugie miejsce zajął klub UKS Rawa Siedlce zaś trzecie miejsce Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe z Wisły.

KLASYFIKACJA MEDALOWA MPM i UKS-ÓW 2019 /za skipol.pl/:

W klasyfikacji medalowej wygrał MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski z 1024,5 punktami, 11 pkt mniej zdobył klub MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 1013,5pkt, a za nimi MKS Karkonosze Jelenia Góra z 891,5 punktami.