NASZ PATRONAT

NASZ PATRONAT Baza Rodzin została otwarta!

W sobotę 21 listopada 2015 roku Baza Rodzin Szlachetnej Paczki została otwarta. Już można wybierać rodzinę, której pomożemy.
Z Tomaszowa i okolic opublikowanych zostanie ponad 40 opisów rodzin, wybrać można ten, który najbardziej chwyta za serce.

marsz_2
Przez niespełna trzy dni rejon Tomaszów zyskał 16-tu Darczyńców, ludzi, którzy zmienią życie kilkudziesięciu osób.
Każdy Lider-Darczyńca może skupić przy sobie dowolną liczbę Dobroczyńców, by zrobić prezent konkretnej, wybranej przez siebie rodzinie.
Tomaszowscy Wolontariusze przez ostanie półtora miesiąca na pełnych obrotach odwiedzali rodziny, i tym samym dotarli do ponad 60-ciu z nich.
Dzielna siedemnastka SuperW z Rejonu Tomaszów Lubelski spotykała się z rodzinami, po to by można było im mądrze pomóc.
Dwie niedziele z rzędu (15 i 22 listopada) w kościele pod wezwaniem św. Józefa w Tomaszowie odbyły się „Paczkowe Msze”, na których ks, Witold Bednarz opowiadał o Paczce i zachęcał wiernych do tego, by zostali Darczyńcami.
Dodatkowo 22 listopada Wolontariusze ruszyli w miasto, by zachęcać mieszkańców do zostania Darczyńcą, rozdawali słodkie jabłka i ulotki promujące projekt.
Wolontariuszom pomogły Ewa Piwko-Witkowska – z Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie” oraz Anna Gardecka z Tomaszowskich Amazonek.
W skład tegorocznej Drużyny SuperW wchodzą:

marsz_1
Magda Malec-Tereszczuk – lider Rejonu, Katarzyna Wywrocka, Natalia Byra, Justyna Siarkiewicz, Witold Pitura, Monika Lisiecka, Anna Staszewska
Barbara Biszczanik, Wioleta Malinowska, Teresa Lisiecka, Joanna Krasoń, Iwona Bober, Krzysztof Łasocha, ks. Witek Bednarz, Magda Ważna, Gabriela Woś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *