TOMASZÓW Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Będzie to już czwarta edycja Szlachetnej Paczki w rejonie Tomaszów Lubelski. Można zgłaszać się na wolontariusza, chętne osoby muszą mieć ukończone 18 lat.

SZLACHETNA PACZKA to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej – niezawinionej ‒ sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo” materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.
W całej Polsce trwa rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W Tomaszowie Lubelskim również szukamy chętnych do zaangażowania!
Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl
SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, które od 2001 r. pomaga ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.
Kim jest SuperW?
W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączą potrzebujących z darczyńcami.
Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.
Bez SuperW nie ma Paczki
Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom
i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samym Tomaszowie Lubelskim poszukujemy jeszcze kilku osób, które zaangażują się całym sercem w realizację paczkowej misji.
W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin.
Dlaczego warto?
Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno-biznesowe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka to zorganizowany, skuteczny wolontariat. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.
Wejdź na www.superw.pl i dołącz do tomaszowskiej drużyny!
Kandydaci mogą się zgłaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Wiele razy pisaliśmy o akcji. Możecie sobie przypomnieć.

NASZ PATRONAT Trwa 3. edycja Szlachetnej Paczki

TOMASZÓW Szukamy Bohaterów! Zostań Darczyńcą Szlachetnej Paczki

TOMASZÓW Wolontariusze Szlachetnej Paczki (sylwetki)

TOMASZÓW Szlachetna Paczka – podsumowanie

TOMASZÓW Poszukiwania wolontariuszy trwają! Dołącz do drużyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.