POWIAT Wypadki na drogach

W sobotę na terenie naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W miejscowości Pawliszcze, po godzinie 16 kierujący VW sharanem uderzył w drzewo. 42-latek w ciężkim stanie został przewieziony karetką do szpitala. Drugie zdarzenie miało miejsce Tomaszowie Lub. na ul. Lwowskiej. Kierująca peugeotem potrącił 21-latkę na przejściu dla pieszych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło w miejscowości Pawliszcze po godzinie 16 w sobotę. Z nieznanych przyczyn kierujący VW sharanem zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. 42-latek w ciężkim stanie został przewieziony karetką do szpitala miejskiego. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o osobisty kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim albo telefonicznie pod numerem telefonu 997.

Tego samego dnia po godzinie 22.00 w Tomaszowie Lub. na ul. Lwowskiej, doszło do potrącenia 21 latki na przejściu dla pieszych. Peugeotem, który potrącił pieszą, kierowała 38 letnia mieszkanka gm. Tarnawatka. Kierująca była trzeźwa. 21-letnią mieszkankę gminy Łaszczów zabrała karetka pogotowia do szpitala, gdzie została na obserwacji.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.