Tomaszów Lubelski

PRZEORSK Gminny Piknik Rodzinny

W niedzielę 29 maja 2016 roku w Przeorsku odbył się Gminny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który uznano za jedną z najlepszych imprez w ostatnim czasie.
Wszystko za sprawą wielu atrakcji, cudownej publiczności i słońca, które w tym dniu nie szczędziło mieszkańców gminy.
Zaczęto od oficjalnego rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach – konkursu Literackiego pod hasłem „Moje myśli wiatr rozwiewa” i konkursu plastycznego – „Źródła energii odnawialnej – wiatraki”.
Został ponadto rozstrzygnięty konkurs plastyczny w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.
Wręczenia nagród dokonała m.in. wójt gminy Tomaszów Lubelski – Marzena Czubaj-Gancarz.
Bardzo ciekawa okazała się być część artystyczna spotkania. Były występy finalistów I edycji gminnego „Mam Talent”, członków młodzieżowej formacji specjalizującej się w tańcu nowoczesnym „New Wave Two”, popisy wokalne uczniów Ogniska Muzycznego „Tryton”, pokaz Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego i widowisko teatralne w wykonaniu przedszkolaków z Przeorska.
Nie zabrakło wielu zabaw, gier i konkursów przygotowanych specjalnie na tę okazję dla najmłodszych mieszkańców gminy Tomaszów.
Sporym zainteresowaniem ze strony dzieci cieszyły się animacje w wykonaniu profesjonalnych trenerów z Tomaszowa Lubelskiego, pogadanki funkcjonariuszy KPP na temat tego, jak uchronić swój jednoślad przez kradzieżą, dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny oraz liczne stoiska z zabawkami, słodkościami i innymi zakąskami.
Wielkie słowa uznania należą się Paniom z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały wiele pyszności i sprawiły, że w Przeorsku każdy mógł poczuć się jak w domu.
mat. GOK Podhorce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *