Na sygnaleTyszowce

PRZEWALE W zabudowanym jechał 126 km/h

Wysokim mandatem i utratą prawa jazdy na 3 miesiące zakończył jazdę 37-letni kierujący Fordem. Mężczyzna w miejscowości Przewale w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 126 km/h. Za popełnione wykroczenie otrzymał 2500 zł mandatu i 15 punktów karnych. Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości!

Policjanci tomaszowskiej drogówki kontrolowali wczoraj prędkość kierujących pojazdami w miejscowości Przewale w gminie Tyszowce. Jeden z pojazdów zwrócił uwagę mundurowych, ponieważ jechał z prędkością znacznie wyższą niż obowiązująca na danym odcinku.

Jak się okazało Fordem kierował 37-letni mieszkaniec gm. Łaszczów. Mężczyzna jechał z prędkością 126 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie, kierujący zapłacił 2500 zł mandatu i otrzymał 15 punktów karnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, stracił również prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Policja apeluje o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Kierujący, którzy nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. 

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *