SPORTY WALKI MIKOŁAJ HOJNY DLA TYSZOWIAN

Z 14 medalami wracają z Mikołajkowego Turnieju Zapaśniczego rozgrywanego w ramach Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Zapasach zapaśnicy Miejskiego Klubu Sportowego Pogoń Tyszowce.
Z turnieju organizowanego w Chełmie zapaśnicy i zapaśniczki z Tyszowiec przywieźli 8 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe medale.
W turnieju brało ponad 100 zawodników i zawodniczek z lubelskich klubów. Swoją obecnością zawody uświetnił Andrzej Głąb – vice mistrz olimpijski z Seulu w zapasach
oraz Dariusz Jabłoński – mistrz świata i Europy w zapasach. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali paczki mikołajkowe.
Złote medale zdobyli: Mateusz Kułaj, Kewin Materna, Jakub Flak, Krystian Piwko, Kacper Mazurem, Michał Stawarski, Jakub Flak, Jagoda Gniwek.
Medale srebrne wywalczyli: Adrian Rudnik, Aleksandra Pitura, Jan Zarębski.
Medale brązowe padły łupem: Przemysława Rykaluka, Arkadiusza Kochmana, Wiktorii Mazurek. Piąte miejsce w turnieju zajął Filip Wlaź.
Trener Daniel Chwastek: bardzo mnie cieszy postawa moich podopiecznych oraz osiągnięte przez nich rezultaty. Zawodnicy i zawodniczki z Tyszowiec po raz kolejny pokazują, że należą do ścisłej krajowej i wojewódzkiej czołówki zapaśniczej. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich chętnych na treningi sekcji zapaśniczej do Tyszowiec.


mat. nadesłany

One thought on “SPORTY WALKI MIKOŁAJ HOJNY DLA TYSZOWIAN

  • 12 grudnia, 2016 o 9:43 pm
    Permalink

    NIECH TRENER POCHWALI SIĘ ZAWODAMI Z JANOWA LUBELSKIEGO 27 11 2004 ROK JAK Z 14 LATKIEM PODBIJAŁ KADETÓW TRENER POTRAFI ZAŁATWIC ZŁOZENIE ZŁAMANEJ RĘKI BEZ NARKOZY I OPERACJI

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.