Info

Sposób na biznes – własny punkt kurierski 2022

Jak założyć własny punkt kurierski? W dobie, kiedy zakupy przez Internet stały się „chlebem powszednim”, a wszystkie firmy kurierskie i pocztowe nie mogą narzekać na brak pracy zastanowić się można nad założeniem własnego punktu nadania przesyłek. To wspaniały pomysł na biznes! Jest to bardzo rozwojowa branża, do tego może się stać źródłem stałego utrzymania lub po prostu dodatkowym zajęciem. Możesz stać się zaufanym opiekunem przesyłek kurierskich w Twojej okolicy i rozpocząć przygodę z usługami kurierskimi szytymi na miarę potrzeb konsumentów. Jeżeli chcesz oferować tanie, szybkie i bezpieczne usługi kurierskie, chcesz mieć pewność, że oferowane przez Ciebie usługi będą na najwyższym poziomie koniecznie powinieneś zainteresować się ofertą Pakersów.

Pakersi to obsługa przesyłek miejskich, krajowych oraz międzynarodowych za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich w atrakcyjnej cenie. Bez względu na to, czy wysyłasz list, paczkę, czy całą paletę towaru, nadajesz paczki standardowe, czy wielkogabarytowe, korzystasz z usług kurierskich okazjonalnie, czy regularnie – Pakersi robią to zawsze najszybciej i najwygodniej.

Pakersi zapewniają sprawną, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny usług. Dopasowują warunki współpracy specjalnie pod indywidualne oczekiwania klientów. Za ich pośrednictwem nadać można list z umową lub dokumentami przetargowymi, paczkę do bliskich zagranicą, paczkę ze sprzedanym towarem, czy całą paletę produktów. Co ważne! Ponadto, przy większych zamówieniach Pakersi udzielają rabatów, dlatego Twoi klienci będą zawsze do Ciebie wracać.

Za pośrednictwem Pakersów można wysyłać i odbierać przesyłki na 3 sposoby. Przesyłkę nadamy lub odbierzemy: zamawiając kuriera do domu lub firmy – przez telefon lub e-mail, bezpośrednio w Twoim punkcie, zamawiając kuriera do dowolnego miejsca na świecie, aby odebrał przesyłkę i dostarczył ją w inne wskazane miejsce.

Otwórz punkt kurierski. Postaw na Franczyzę

Co wyróżnia Pakersów? Z pewnością niski koszt inwestycji – teraz tylko 16000 złotych. Będziesz pod stałą opieką. Będziesz brał udział w szkoleniach podnoszących jakość pracy i poziom Twojej wiedzy.

Jeżeli zdecydowałeś się założyć punkt kurierski, koniecznie zrób analizę biznesową z pomocą opiekunów Pakersów. Jeśli we wstępnej rozmowie wspólnie stwierdzimy, że to biznes dla Ciebie, przeprowadzimy analizę opłacalności biznesu w Twojej miejscowości (również małe miasto). Następnie znajdź lokal do wynajęcia lub udostępnij własny, załóż działalność gospodarczą, podpisz jedną, prostą umowę partnerską, która da Ci dostęp do obniżonych cenników największych sieci kurierskich takich jak np. DHL, FedEx czy InPost, weź udział w pakiecie szkoleń wprowadzających w branżę kurierską od podstaw i pokazujących pracę punktu w praktyce (szkolenie od podstaw, możliwość poprowadzenia szkoleń przez Internet), wystrój lokal zgodnie ze sprawdzonym projektem Pakersów, otwórz własny Punkt Kurierski i ciesz się z pierwszych Klientów! I gotowe!

Prawidłowo prowadzony Punkt Kurierski, prowadzący skuteczne działania marketingowe, powinien generować solidne zyski już po kilku miesiącach działalności 16.206,08 złotych miesięcznie – taką marżę zakładają Pakersi w prawidłowo prowadzonym Punkcie Kurierskim z odpowiednim rozkładem przesyłek.

Co jeszcze zyskasz otwierając punkt kurierski Pakersi?

  • Know-how, czyli sprawdzony sposób na biznes – niezbędna wiedza, która pozwoli na pewny start własnego biznesu. Model biznesowy Pakersów jest przetestowany w ponad 100 punktach w całej Polsce.
  • Otwarty Model Franczyzowy – duża swoboda działania w podejmowaniu własnych decyzji biznesowych. Ustalaj własne ceny, aby przejąć Klientów konkurencji lub zwiększyć zarobki uzyskiwane z każdej wysłanej paczki. 
  • Dostęp do umów z przewoźnikami – Aby wysłać przesyłkę, potrzebujesz firmy kurierskiej. Próbując otworzyć samodzielny punkt kurierski (poza franczyzą), część firm kurierskich nie zgodzi się nawet na podpisanie z Tobą umowy. 
  • Licencja na system nadawczy – zapewniamy Ci zintegrowany system nadawczy, dzięki któremu zaoszczędzisz czas dokonując szybkiej wyceny u wielu przewoźników jednocześnie. To całe oprogramowanie, jakiego potrzebujesz.
  • Opiekuna Wdrożenia – na samym starcie otrzymasz kontakt do Opiekuna Wdrożenia, który pomoże Ci załatwić wszelkie formalności i pokonać pierwsze przeszkody stojące na drodze do sukcesu. 
  • Zespół Opiekunów – podczas całego okresu współpracy możesz liczyć na pomoc i wsparcie zespołu Opiekunów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Będziesz mógł skontaktować się z nimi poprzez dedykowaną dla Franczyzobiorców infolinię lub przez panel w systemie nadawczym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wystarczy, że wejdziesz w link: www.pakersi.pl

Tam znajdziesz wszelkie szczegóły dotyczące punktu kurierskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *