SUSIEC Wpadek. 8 osób (w tym dzieci) w szpitalu

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (3 września) tuż przed godz. 16.00 w Suścu.
Kierująca dacią nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu prawidłowo fordem. Osiem osób, w tym troje dzieci zostało przewiezionych do szpitala. 57-letniej mieszkance Tomaszowa Lubelskiego zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. Kierujący byli trzeźwi.
Wczoraj przed godz. 16.00, 57-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego jechała dacią od strony m. Huty Szumy do Suśca. Dojeżdżając do skrzyżowania nie zatrzymała się na nim. W tym samym czasie od strony Tomaszowa Lubelskiego w stronę Suśca z pierwszeństwem jechał 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który uderzył w nieprawidłowo wyjeżdżającą dacię.
Oba samochody wjechały do przydrożnego rowu. W fordzie oprócz kierowcy znajdowało się jeszcze cztery osoby w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 8 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie lekarz wstępnie stwierdził ogólne potłuczenie i pozostawił na obserwacji. Trochę mniej szczęścia mieli pasażerowie dacii, w wieku 14 i 57-lat, którzy doznali obrażeń ciała. Oni wraz kierującą również zostali w szpitalu.
57-letniej kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym nie dostosowanie się do znaku B-20 „STOP”. Kierujący byli trzeźwi.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.