EdukacjaTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Cykl warsztatów językowych w „budowlance”

Przez ostatnie dwa tygodnie uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Tomaszowie Lubelskim mieli okazję sprawdzić swoje zdolności językowe, w szczególności umiejętność mówienia w języku angielskim.
W środę 6 kwietnia 2016 roku odbyły się pierwsze warsztaty w ramach Europejskiego Projektu Edukacyjnego „Learning without borders”.
Zajęcia prowadził pochodzący z Estonii – Kaidar Kivistik.
Ideą warsztatów było zachęcanie uczniów do interakcji, otwarcia się na język angielski, komunikacji i przełamania barier. Atrakcyjne środki przekazu budowały w uczniach chęć do indywidualnej pracy nad swoimi zdolnościami językowymi.
Młodzież uczestniczyła w zajęciach o następującej tematyce: Drama: Illusions and Movement, English around the World oraz How to sound like a native speaker.
W dniach 11-12 kwietnia 2016 roku odbyły się kolejne warsztaty z języka angielskiego. Tym razem zajęcia poprowadził pochodzący z Wielkiej Brytanii – Steve Taylor.
Uczniowie uczestniczyli w zajęciach interaktywnych w języku angielskim, podczas których mieli okazję dowiedzieć się więcej o kulturze Wielkiej Brytanii, poznać niezwykłe i warte odwiedzenia miejsca w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, a także bardziej zintegrować się dzięki warsztatom.
Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, uczestniczyło w nich 101 uczniów z klas: I i, I j, I o, I t, II g, II o, II i, III i, III L, III t, IV g, IV i, IV k, IV L, IV o.
Warsztaty zostały zorganizowane przez nauczycielki: Iwonę Malec, Agnieszkę Raczkiewicz i Urszulę Żuk.
Organizatorzy dziękują dyrekcji szkoły, prowadzącym i młodzieży za zaangażowanie w przeprowadzeniu warsztatów i już zapowiadają kontynuację projektu.
[print_gllr id=4790]
IM/fot. Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *