GALERIANASZ PATRONATTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Dzień Dziecka – święto najmłodszych

Jak świętowano Dzień Dziecka w Przedszkolu Samorządowym nr 5 im. Krasnala Hałabały.Nie trzeba wydawać fortuny, nie trzeba kupować najdroższych zabawek. Trzeba włożyć trochę wysiłku w przygotowania, by ten dzień był naprawdę niezwykły, wspaniały i niezapomniany.
Tę starą prawdę wcielono w życie w Przedszkolu Samorządowym nr 5 im. Krasnala Hałabały i tam obchody Dnia Dziecka trwały dwa dni. Wszyscy wiedzą, że dzieciaki najbardziej ze wszystkiego uwielbiają być na dworze, więc atrakcje przygotowano właśnie na przedszkolnym podwórku.
31 maja dzieci miały możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, skakania na trampolinie i przejażdżek na samochodzikach – radości było wiele.
1 czerwca już od samego rana na przedszkolnym placu zabaw pojawiły się balony, kwiaty i inne dekoracje, staną sprzęt muzyczny i zabrzmiała wesoła muzyka. A potem wyszły wszystkie dzieci, które uroczyście powitała pani dyrektor – Maria Majak-Rebizant, składając im najlepsze życzenia. Następnie przyszedł czas na sportowe zmagania. Dzieci z każdej grupy wiekowej prezentowały swoją konkurencję. Grupa „Skrzaty” zaprezentowała przenoszenie woreczka na krążku, grupa „Żabki” – przejście przez tunel, grupa „Smerfy” – rzut obręczą do celu, grupa „Złote Rybki” – przejście z kubeczkiem na bucie, a grupa „Muchomorki” – przelewanie wody na czas, było jeszcze wspólne przeciąganie liny. Nie liczyła się wygrana – tylko dobra zabawa. Po sportowych zmaganiach były wspólne śpiewy i tańce, a po nich pyszny owocowy poczęstunek oraz lody ufundowane przez rodziców ZuziKatarzynę i Konrada Beńków.
Mamy nadzieję, że to był jeden z najmilszych dni w roku, nasze dzieci na to zasługują.

mat. prasowy

[print_gllr id=15552]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *