TURYSTYKA Nowe materiały promujące nasz powiat i Roztocze

Dzięki finansowaniu z Lokalnej Grupy Działania Roztocze Tomaszowskie wypuszczono na rynek nowe wydawnictwa dla turystów.

Turyści mają do dyspozycji folder w 3 wersjach językowych (polski, angielski i niemiecki), przewodnik po Roztoczu oraz mapę turystyczną Powiatu Tomaszowskiego.

Dzięki poręcznemu formatowi i przystępnej treści każdy łatwo znajdzie ciekawe miejsca do odwiedzenia.

W folderze zawarto informacje o Powiecie Tomaszowskim a także o wszystkich gminach powiatu, przewodnik po Roztoczu mówi o najciekawszych miejscach, które warto zobaczyć, na mapie zaznaczono obiekty i miejsca interesujące pod względem turystycznym.

Przedsięwzięciem zajęło się stowarzyszenie Perspektywy.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa innowacyjna w obszarze wiejskim”

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zadanie pn. „Wydanie Przewodnika po Roztoczu, foldera turystycznego i mapy Powiatu Tomaszowskiego”, opracowane przez Stowarzyszenie Perspektywy, współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2

Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020 Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.

Materiały można pobrać w formie PDF na stronie:

 

mat. prasowy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *