TOMASZÓW Pijany spowodował wypadek

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną nocnego zdarzenia drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulic w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący citroenem z impetem uderzył w bok prawidłowo jadącego drogą z pierwszeństwem audi. Badanie trzeźwości uczestników zdarzenia wskazało, że sprawca zdarzenia miał w organizmie blisko promil alkoholu. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

20 kwietnia 2021 roku około godziny 22:30 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący citroenem, 58-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z ulicy Kilińskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Lwowską kierującemu audi. Tym autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski. Doszło do zderzenia pojazdów.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że mieszkaniec Zamościa znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu. 58-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Natomiast kierujący audi był trzeźwy.

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy tego zdarzenia, ponieważ nikt nie wymagał pomocy medycznej. Całe zdarzenie został zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Apelujemy o zdrowy rozsądek i odpowiedzialne zachowania na drodze. Nietrzeźwi kierujący stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników dróg.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.