Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Po dopalaczach do szpitala

Do miejscowego szpitala po zażyciu dopalaczy trafił wczoraj 31-letni mężczyzna. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili kilka woreczków strunowych z tą nielegalną substancją oraz szklane fifki. Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie tych środków.

W jednym przypadku mieszkaniec Tomaszowa został przewieziony do szpitala miejskiego. Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób mężczyźni weszli w posiadanie tych środków.

Wczoraj rano do dyżurnego tomaszowskiej komendy zadzwonił dyspozytor z Centrum Powiadomienia Ratunkowego z prośbą o udzielenie pomocy załodze karetki ratunkowej w Tomaszowie Lubelskim. Z przekazanej informacji wynikało, że ratownicy zostali wezwani do zachowującego się dziwnie pobudzonego mężczyzny.

Po przewiezieniu go z mieszkania do szpitala lekarz stwierdził, że 31-latek znajduje się pod działaniem środków odurzających. Kontakt z mężczyzną był utrudniony.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 31-latka policjanci ujawnili trzy woreczki strunowe z dopalaczem oraz dwie fifki. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie tych środków.
mat. KPP TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *