Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW PSOUU na Dniu Dziękczynienia w stolicy

5 czerwca 2016r. 21 – osobowa grupa: wychowankowie, rodzice, pracownicy, reprezentowała nasze Stowarzyszenie na obchodach IX Święta Dziękczynienia w Warszawie, które było wyrazem wdzięczności Opatrzności Bożej za Chrzest Polski, owoce Roku Miłosierdzia a także za Św Maksymiliana Maria Kolbego. Nasza obecność była odpowiedzią na zaproszenie, które skierował do Zarządu Głównego naszego Stowarzyszenia w Warszawie Ks. Kazimierz Kardynał Nycz – Arcybiskup Metropolita Warszawski.
Cała grupa wzięła udział w dziękczynnej pielgrzymce z relikwiami świętych i błogosławionych Polaków XX i XXI wieku, m.in. Św. Maksymiliana M. Kolbego, Św. Jana Pawła II, błogosławionego Jerzego Popiełuszki. Procesja z relikwiami Św. Maksymiliana Kolbego wyruszyła z placu Marszałka Józefa Piłsudskiego na plac przed Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie, gdzie odbyła się uroczysta msza św. Dziękczynna. Podczas tej uroczystej pielgrzymi złożyli Akt Dziękczynienia i Zawierzenia Opatrzności Bożej.
Pełni głębokich przeżyć duchowych i nie tylko, wróciliśmy szczęśliwi do domu.
Gospodarzom i Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie, za wspaniałą uroczystość i doskonałą organizację. Przeżycia oraz życzliwość, jakiej doświadczyliśmy pozostaną w naszej pamięci.
mat. PSOUU w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *