Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW Psy do adopcji

Chętni ludzie o dobrym sercu, którzy chcieliby zaopiekować się bezdomnymi pieskami proszeni są o kontakt z Miejskim Zarządem Dróg w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Piotra Ściegiennego 57, tel. 84 664 27 35, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–15.00.
Pieski, które obecnie przebywają w przytulisku i szukają nowych właścicieli:
– brązowa z krótkim włosem suczka po sterylizacji, przebywa w przytulisku od 17.08.2015 r. jest bardzo przyjazna, łagodna i ruchliwa, umie chodzić na smyczy, w wieku około 4 lat. Zaszczepiona przeciwko wściekliźnie – zdjęcie 1 i 1a.

pieski_1

pieski_1a
– czarny z białymi łapkami i białą mordką pies, średniej wielkości, przebywa w przytulisku od 09.09.2015 r. jest łagodny i przyjazny, w wieku około 6 lat. Zaszczepiony przeciwko wściekliźnie – zdjęcie 2 i 2a.

pieski_2

pieski_2a
– brązowy z długim włosem, duży pies w typie owczarka, przebywa w przytulisku od 09.09.2015 r. jest bardzo spokojny, posłuszny, umie chodzić na smyczy, w wieku około 7 lat. Zaszczepiony przeciwko wściekliźnie – zdjęcie 3, 3a i 3b.

pieski_3

pieski_3a
– czarny, kudłaty, mały kundelek, przebywa w przytulisku od 22.09.2015 r. jest łagodny, spokojny i przyjazny, w wieku około 2 lat. Zaszczepiony przeciwko wściekliźnie – zdjęcie 4 i 4a.

pieski_4

pieski_4a
– czarny, kudłaty, przebywa w przytulisku od 28.02.2014r. jest bardzo przyjazny i radosny w wieku około 3 lat, miał złamaną prawą przednią łapkę. Zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, odrobaczony – zdjęcie 5.

pieski_5
mat. UM TL

7 komentarzy do “TOMASZÓW Psy do adopcji

  • Witam. Chciałabym się dowiedzieć bo słyszałam że otworzyli nowe przytulisko dla piesków w Tomaszowie Lubelskim. Jedno znajduje się na ul Piotra Ściegiennego 57 a czy wie ktoś gdzie znajduje się drugie?

    Odpowiedz
  • Widzialem dzisiaj pieska na przystanku autobusowym kolo baneru,lezy,chyba byl bity,bo ucieka boi sie ludzi ,powiedzcie jak mu pomuc ,gdzie dac znac zeby mu ktos pomug,nie jestem z Tomaszowa ae chce mu jakos pomuc.

    Odpowiedz
  • Byłem dzisiaj w Tomaszowie i widziałem pieska owczarka blakajacego się koło postoju busów, ufny, spokojny czy mógł by mu kto pomuc ja nie jestem z Tomaszowa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *