Co gdzie kiedy ?InfoTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Zawody narciarskie o Puchar Prezesa LOZN

Lubelska Liga Roztocze 2024 w biegach narciarskich pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego – Zawody w biegach narciarskich o Puchar Prezesa Lubelskiego Okręgowego Związku Narciarskiego.

Wykorzystując czas ferii zimowych na Lubelszczyźnie, Lubelski Okręgowy Związek Narciarski zaprasza na zawody narciarskie o Puchar Prezesa Lubelskiego Okręgowego Związku Narciarskiego. Będzie to kolejna. Zawody odbędą się w piątek 9 lutego 2024 roku od godziny 10:00 na trasach Siwej doliny w Tomaszowie Lubelskim ul. Aleja sportowa 8. To kolejna impreza sportowa w ramach Lubelskiej Ligi Roztocze 2024 w biegach narciarskich , odbywająca się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz po patronatem Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego. Zawodnicy zmierzą się tym razem stylem dowolnym ze startu wspólnego w kategoriach od dzieci młodszych po kategorie Masters +60 . Zgłoszenia indywidualne na 30 minut przed startem w biurze zawodów przy trasach. W związku z dynamiczna pogodą ostateczna decyzja o przeprowadzeniu zawodów zapadnie w piątek 09.02.2024 roku o godz. 7:30 poprzez informacje na FB i stronie LOZN.

Wszystkie informacje o kompleksie Siwa Dolina, a więc aktualne komunikaty, program zawodów, galerie zdjęć, mapy tras, linki do zgłoszeń, telefon do wypożyczalni nart przy trasach, wyniki i galerie zdjęć po zawodach znajdziecie na stronie www.lozn.org .pl oraz na bieżąco na FB.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie – https://www.lubelskie.pl/

Imprezę wsparli: Powiat Tomaszowski, Miasto Tomaszów Lubelski, a organizacyjne OSIR Tomasovia.

Regulamin : https://tiny.pl/dhgmz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *