TOMASZÓW Zlekceważyła znak „STOP”

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wczorajszego wypadku do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim. Kierująca Fiatem Punto zlekceważyła znak „STOP” co przyczyniło się do uderzenia w prawy bok jej pojazdu przez znajdującą się na drodze z pierwszeństwem Alfę Romeo. Pięcioro uczestników zdarzenia wymagało pomocy medycznej. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj w godzinach popołudniowych, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca Fiatem Punto, 40-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego jadąc ulicą Sikorskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Piłsudskiego 34-letniemu kierującemu Alfą Romeo, mieszkańcowi gminy Józefów.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Punto wylądowało na dachu. Czteroosobowa rodzina podróżująca tym pojazdem wymagała pomocy medycznej. Pasażerka z Alfy Romeo również została przetransportowana do szpitala. 34-letniemu kierującemu na szczęście nic się nie stało.

Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia oraz sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wynik wskazał, że byli trzeźwi.

Apelujemy o rozwagę na drodze. To od nas samych w głównej mierze zależy bezpieczeństwo nasze, jak i innych użytkowników dróg.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

mat. KPP w TL

2 komentarze do “TOMASZÓW Zlekceważyła znak „STOP”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.