ULHÓWEK Groźny wypadek. Potrącenie poza przejściem

Dziś rano w Ulhówku (pow. tomaszowski) doszło do potrącenia 13 letniej pieszej przez kierującego toyotą. Do potrącenia doszło poza przejściem dla pieszych. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie trzeźwości 64letniego kierującego toyotą wykazało, że był trzeźwy.

Do potrącenia doszło dziś przed godziną 8:00 w miejscowości Ulhówek w powiecie tomaszowskim. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 13-letnia piesza chcąc przejść na drugą stronę jezdni, weszła przed jadącą toyotę.  Samochodem kierował 64-latek z gminy Ulhówek.

Kierujący próbował hamować, jednak nie udało mu się uniknąć z nią zderzenia. 13-letni piesza, mieszkanka Ulhówka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierującemu toyotą nic się nie stało. Badanie trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policjantów. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze, pamiętajmy o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.