Na sygnaleTarnawatka

WIEPRZÓW ORDYNACKI Do szpitala trafiły trzy osoby

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną poniedziałkowego wypadku do którego doszło w Wieprzowie Ordynackim. 63-letnia kierująca Nissanem wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w prawidłowo jadącego drogą z pierwszeństwem 57-letniego kierującego Audi. Na skutek zderzenia się pojazdów do szpitala trafiły trzy osoby. Za rażące naruszenie przepisów, mundurowi zatrzymali 63-latce prawo jazdy. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

W poniedziałek przed godziną 11:00 w Wieprzowie Ordynackim na drodze wojewódzkiej nr 850 doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 63-letnia mieszkanka Zamościa kierująca Nissanem jadąc od Tarnawatki Tartak, na skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na jadącym drogą z pierwszeństwem Audi. Pojazdem tym kierował 57-letni mieszkaniec gm. Rachanie. Na skutek zderzenia się pojazdów, kierujący z obu pojazdów oraz pasażerka z Audi potrzebowali pomocy medycznej i trafili do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Mundurowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, zatrzymali 63-letniej kierującej prawo jazdy. Dowody rejestracyjne z oby pojazdów również zostały zatrzymane z uwagi na ich uszkodzenia.

Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policjantów.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *