ZUS przez internet – szkolenie dla klientów

Chciałbyś kontaktować się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych bezpiecznie – przez internet? Tomaszowski ZUS przygotował szkolenie dla osób, które chcą poznać Platformę Usług Elektronicznych. 

Ekspert ZUS krok po kroku wyjaśni, jak korzystać z Platformy Usług Elektronicznych: zarejestrować konto, sprawdzić swoje dane (np. o składkach, świadczeniach), wysyłać wnioski i dokumenty, zgłosić zmianę danych, czy sprawdzić swój PIT z ZUS. Szkolenie jest przeznaczone dla osób ubezpieczonych i pobierających świadczenia.

Z uwagi na pandemię Covid-19 bezpłatne szkolenie odbędzie się przez internet – 16 kwietnia o  godz. 12.00. Do uczestnictwa w elektronicznym spotkaniu wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Udział należy zgłosić przynajmniej dzień wcześniej na adres tomaszowlubelski_szkolenia@zus.pl, podając datę i temat wybranego wydarzenia, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia. 

Małgorzata Korba

rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.