BEŁŻEC 23-latek odnaleziony

Poszukiwania zaginionego 23-latka z gminy Bełżec zakończyły się sukcesem.

Przez całą noc patrole policyjne patrolowały okoliczne miejscowości. Również dzięki życzliwości prywatnej osoby, od rana w poszukiwaniach wykorzystany został dron. Dzięki wytrwałości i współpracy wszystkich 23-latek został odnaleziony. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Wczoraj w południe matka 23-latka zaalarmowała dyżurnego komendy policji w Tomaszowie o tym, że jej syn wyszedł w samych bokserkach z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ponieważ młody mężczyzna leczył się od kilku lat na schizofrenię dyżurny jednostki zarządził poszukiwania za zaginionym.
W poszukiwaniach brało udział 50 policjantów w tym przewodnik psa, 20 strażaków i funkcjonariusze straży granicznej, którzy użyczyli do poszukiwań kamery termowizyjne. Wszyscy przeczesywali okoliczne lasy pola i łąki, ponieważ tak naprawdę nie było wiadomo w jakim kierunku udał się chłopak. Przez całą noc patrole policyjne przeczesywały okoliczne miejscowości. Również dzięki życzliwości prywatnej osoby, od rana w poszukiwaniach wykorzystany został dron. Dzięki wytrwałości i współpracy wszystkich 23-latek został odnaleziony. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i mężczyzna został przewieziony do szpitala.
W tym przypadku czas i natychmiast rozpoczęte poszukiwania odegrały kluczową rolę w odnalezieniu i uratowaniu desperata. Pamiętajmy szczególnie w przypadku kiedy mamy do czynienia z zaginięciem osoby schorowanej, dziecka lub osoby w podeszłym wieku, lub gdy z okoliczności wynika, że osoba taka może pozostawać w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu, aby natychmiast powiadomić Policję. Tylko wspólne działania odpowiednich służb mogą przynieść pozytywny i szczęśliwy finał poszukiwań i mogą uratować komuś życie.
mat. KPP w TL

23-latek został odnaleziony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!