BEŁŻEC Papierosy ukryte w domu i samochodzie

31 stycznia w środę tomaszowscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 1200 paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy. Kontrabanda ukryta była w domu oraz samochodzie. Działania prowadzone były wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej Delegatura w Zamościu i Posterunku Straży Granicznej w Lubyczy Królewskiej.

W dniu 31 stycznia w środę o godzinie w 11:00 na terenie Bełżca podczas wspólnych działań policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej oraz funkcjonariusze z Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej Delegatury w Zamościu i Posterunku Straży Granicznej w Lubyczy Królewskiej na podstawie posiadanych informacji ujawnili w domu oraz w zaparkowanym na posesji samochodzie m-ki Audi A6 papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy łącznie 1215 paczek papierosów różnych marek. Papierosy były ukryte w różnych częściach pojazdu. Wartość uszczuplenia należnego podatku akcyzowego jakie utracił Skarb Państwa to ponad 23 000 złote.

Właścicielce posesji 55-letniej mieszkance gm. Bełżec za przechowywanie wyrobów akcyzowych oprócz przepadku zabezpieczonych papierosów grozi wysoka grzywna a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

mat. KPP w TL

2 thoughts on “BEŁŻEC Papierosy ukryte w domu i samochodzie

 • Luty 2, 2018 at 9:56 am
  Permalink

  Jak to możliwe że skarb państwa stracił 23 tys zł skoro wartośc 1200 paczek papierosów nie przekracza 10 tys zł? Po co piszecie takie bzdury?

  Reply
 • Luty 6, 2018 at 2:41 am
  Permalink

  „samochodzie m-ki Audi A6” głupszego skrótu nie widziałem…
  Może niech chociaż jakiś gimbazian Wam to pisze, bo tak po podstawówce ktoś,to jak widzę, słabo sobie radzi…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!