BEŁŻEC Podwójna wpadka 37-latka

W ciągu zaledwie dwóch godzin 37-latek Ukrainy dwukrotnie został zatrzymany przez policjantów z drogówki za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Nie dość, że za pierwszym razem mężczyzna dostał mandat i stracił prawo jazdy, bo w terenie przekroczył prędkość o ponad 50 km/h, to ponownie przycisnął pedał gazu dwie godziny później.

11 lutego 2018 roku o godzinie 11.40 w Bełżcu na krajowej 17-tce policjanci drogówki zatrzymali obywatela Ukrainy. Mężczyzna kierując vw passatem przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. 37- latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna musiał zapłacić mandat karny w wysokości 400 zł. Jak zawsze w takim przypadku dostał pokwitowanie na zatrzymane uprawnienia.

Jak widać ani zatrzymane uprawnienia do kierowania, ani mandat karny nie nauczyły kierowcy przestrzegania przepisów ruchu drogowego, bo już prawie dwie godziny później w Tomaszowie Lubelskim na ul. Józefowskiej ten sam vw passat został zatrzymany za przekroczenie prędkości. Tym razem w terenie zabudowanym kierujący jechał 94 km/h.

Kierujący 37-latek niewiele myśląc, oznajmił policjantom, że dostał już dzisiaj mandat za szybka jazdę i nie ma prawa jazdy bo zostało mu zatrzymane, okazując wystawione pokwitowanie.

W tym wypadku mężczyzna otrzymał mandat.

mat. KP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!