DĄBROWA TOMASZOWSKA Śmierć na drodze

11 września o godzinie 2.00 nad ranem w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych (ford mondeo i skoda octavia). 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu. W fordzie znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, jeden z nich jest w stanie bardzo ciężkim, drugi 25-latek ma ogólne potłuczenia. Skodą octavią podróżowały cztery osoby. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy wypadku to obywatele Ukrainy.

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku. Jak wynika z ustaleń policjantów uczestnicy  wypadku to obywatele Ukrainy.

Skodą jechały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitali w Tomaszowie Lubelskim i w Zamościu. Kierujący to 29-latek i pasażerowie: kobieta w wieku 27-lat, oraz dwóch mężczyzn 38 i 29-lat. Fordem podróżowały 3 osoby. 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu, natomiast  dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. Jeden z nich jest ciężko ranny, drugi ma ogólne potłuczenia.

Droga krajowa nr 17 była przez kilka godzin zablokowana. Na miejscu wykonywali czynności procesowe policjanci pod nadzorem prokuratora. Oględziny miejsca zdarzenia, ze względu na to, iż były ofiary śmiertelne przeprowadził biegł sądowy z zakresu ruchu drogowego. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu całego zdarzenia

mat. KPP/fot. KPP w TL/OSP Majdan Górny

3 thoughts on “DĄBROWA TOMASZOWSKA Śmierć na drodze

 • Wrzesień 11, 2018 at 10:53 am
  Permalink

  Dobrze, że chociaż zdjęcia są, bo artykuł przemielony dwa razy bez sensu, do tego nie poprawne złożone zdania. Trzymacie świetny poziom 🙂

  Reply
  • Wrzesień 11, 2018 at 11:23 am
   Permalink

   Nie mielimy artykułów, podajemy źródło skąd pochodzą. Brawo za spostrzegawczość i nieomylność językową.

   Reply
   • Wrzesień 11, 2018 at 4:09 pm
    Permalink

    Hehe…redakcja Cię zaorała 😀 Niepoprawnie postąpili 😛

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!