INFO Szkolenia dla firm w tomaszowskim ZUS

Prowadzisz własną firmę albo dopiero ją zakładasz? Przyjdź na szkolenia w Tomaszowie Lubelskim, a dowiesz się, czy możesz skorzystać ze zwolnienia ze składek na ubezpieczenia społeczne i jak opłacać składki.

Inspektorat ZUS w Tomaszowie Lubelskim organizuje 30 lipca spotkanie informacyjne dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą albo planują ją rozpocząć. Szkolenie będzie podzielone na trzy tematy.

W pierwszej części uczestnicy dowiedzą się między innymi, kto może skorzystać z półrocznego zwolnienia ze składek na ubezpieczenia społeczne, czyli „ulgi na start”. Będzie też mowa o innych zmianach w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej. Ta część rozpocznie się o godz. 10.00.

O 11.00 zacznie się szkolenie o elektronicznych zwolnieniach lekarskich. Ekspert wyjaśni, jak odbierać i obsługiwać e-zwolnienia w Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Ostatnia część spotkania w ZUS będzie dotyczyć e-Składki, czyli zasad opłacania i rozliczania składek, które obowiązują od początku tego roku. To szkolenie odbędzie się o godz. 12.00.

Na bezpłatne szkolenia w tomaszowskim ZUS można zapisać się pod numerem telefonu 84 664 44 23 wew. 200. Spotkania odbędą się w siedzibie inspektoratu, przy ul. Jana Pawła II 6.

Małgorzata Korba/regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!