Kto zasiądzie w radach miast i gmin? [WYNIKI]

Podajemy oficjalne wyniki, listy na radnych w gminach i miastach.PKW nie podała jeszcze oficjalnych wyników do Rady Powiatu oraz do Sejmiku Wojewódzkiego.

Podajemy najwyższy i najniższy wynik:

Gmina Bełżec:

GAJDA Małgorzata
PUDEŁKO
Kazimierz
TRĄD
Anna Maria
CYWKA
Janusz
ROMAŃCZUK
Ryszard
KIJKO
Eliza Edyta
MAREK
Jadwiga
SKALSKA
Marzena Dorota
WAGNER
Danuta
KOMADOWSKA
Grażyna Urszula
GMOCH
Marek Władysław
KWAS
Waldemar Piotr
DOMINIK
Adam Marek – 48 głosów
KOMADOWSKA
Ewa Maria
SZCZEPAŃSKA
Magdalena Anna – 89 głosów

Gmina Lubycza Królewska:

BUDZYŃSKA Angelika Anna – 36 głosów
LEWKO Mariusz Andrzej
KUDELSKI Bogusław Mariusz – 36 głosów
ŻOŁĄDEK Lech Eugeniusz
KRZYSZYCHA Anna – 125 głosów
TURCZANIK Daniel Tomasz
CHMIELOWIEC Katarzyna Anna
GAWRYŚ Stanisław Jan
HOŁÓWKO Łukasz Patryk
TYSKA Barbara Zofia
WŁASINOWICZ Ewa
GŁAZ Antoni Piotr
MAKOCHON Elżbieta Feliksa
ŚWITKA Aleksandra
FEDYNA Ewa Kazimiera

Gmina Jarczów:

BÓL Stanisław
JASINA Judyta Małgorzata
JACEK Urszula – 32 głosy
PATRON Michał Zbigniew
MĄCZKA Bożena
MROCZKOWSKA Jolanta Joanna
SZPONAR Adam
CZOP Krzysztof Andrzej
RACHAŃSKI Lesław Antoni – 73 głosy
PAŹDZIUREK Marian Sławomir
TWARDECKA Alina Anna
SZOPA Mariusz Ludwik
MAŃCZAK Eryk
SAMEK Agata Marta
FRYKOWSKI Józef Andrzej

Gmina Krynice:

KIERCZYŃSKI Krzysztof Stefan
DZIUBIŃSKA Bogumiła Elżbieta
BAJ Krystyna Maria – 113 głosów
CIK Halina Eugenia
GNIWEK Jacek
PASIECZNY Wiesław – 33 głosy
BURDA Leszek Józef
BAJ Dariusz Andrzej
KOWALSKI Tomasz
NAUM Paweł
MATUSZAK Waldemar Tomasz
SACHAJKO Bogdan Wacław
KOŁODZIEJ Anna
ISKIERKA Janusz
HUZAR Mirosław Andrzej

Gmina Łaszczów:

SWATOWSKI Sławomir
RAK Zofia
Weronika
BAJWOLUK Wioleta Agata
HERDA
Szymon
PIASECKI
Andrzej Cezary 59 głosów
PIASECKI
Jarosław
GRESZATA
Janusz
SEŃ
Wojciech 117 głosów
SOBCZUK
Henryk
PIETRASZ
Aleksandra
HEJZNER
Kazimierz
HAWRYLAK
Mirosław Mariusz
POMYKAŁO
Krzysztof Stanisław
KARGOL
Rafał Benedykt
WRONKA
Jacek Mariusz

Gmina Tarnawatka:

KOPCZYŃSKI Stanisław Seweryn
NAJDA Janusz
STEFANIAK Krzysztof
MAŃDZIUK Kazimiera
MACHLARZ Jan
MALEC Ryszard
LITWIŃCZUK Ryszard
URBAŃSKI Stanisław Jan
KAMIŃSKI Leszek Józef
MATWIEJSZYN Mariusz
MAZUREK Jan
KOŁODZIEJ Krzysztof
MICHAŁUSZKO Maria Teresa
PIASECKI Jarosław Piotr
KOŁTUN Mirosława

miasto Tomaszów Lubelski:

BUCZEK Wiesław Jan
KSIĄŻEK Ryszard
LISIKIEWICZ Jan – 209 głosów
FUS Mirosław Zbigniew – 378 głosów
BEDNARZ Andrzej
KUCZYŃSKI Zbigniew Krzyszto
MAZUR Józef
KOPROWSKI Ryszard Marian
STEFANIK Halina
KARPUL Sebastian Fabian
PIKUŁA Monika Ewa
KŁOCZKOWSKA Romana
GROMEK Andrzej Janusz
WITT Dariusz
SZCZEPANIUK Ryszard

Gmina Tomaszów Lubelski:

BABIARZ Piotr Paweł
BRYK Bożena
SUSKI Artur
KOZYRA Anna Bożena
ŚRUTWA Aneta Agnieszka
HARBUZ Paweł Bogusław – 80 głosów
MIKUŁA Ewa Henryka
PIECHNIK Grzegorz – 321 głosów
WAWRZUSISZYN Ryszard
KOBIAŁKA Mariusz Henryk
WOŚ Maria
LEBIEDA Kamila Maria
KOSIORSKA Małgorzata Ludwika
KUDEŁKA Paweł Krzysztof
KRAWCZYK Janusz Robert

gmina Rachanie:

PAŁCZYŃSKI Wiesław – 131 głosów
MAŚCIBRODA Agnieszka
PUŹNIAK Robert
CIOŁKO Dorota Irena
KOLBUS Adam
SWATOWSKI Piotr
JAKUBIEC Bogusław – 33 głosy
JAMROŻ Zdzisław
PIJAJKO Marzena Joanna
BIELEWICZ Barbara
DRACZKA Marek
BAJER Joanna
KUBECKA Stanisława
HOŁOJUCH Alina Maria
GRZESIUK Marcin

Gmina Susiec:

HAŁASA Ireneusz
KOWALIK Leszek Józef
BURDA Małgorzata Maria
WITKOWSKI Tadeusz Stanisław
KIJKO Kazimierz
WAŻNY Leszek
KAWKA Roman
JASINA Mieczysław Adam
BURDA Andrzej
HAŁASA Piotr Tomasz
ŚWIST Dariusz – 51 głosów
BOSIAK Jerzy
ŁASOCHA Krzysztof – 198 głosów
BARTOSZEK Urszula Helena
HAŁASA-WEŁNA Alina

Gmina Telatyn:

MIĘDLARZ Maria
GRABCZUK Mateusz
UMER Patryk
JASZCZUK Rafał
STANIBUŁA Grzegorz
DZIEDZIC Dariusz
RYBAK Andrzej
KORGA Grzegorz Adam
GROMA Zofia – 70 głosów
GŁUSZEK Małgorzata
ROMANOWSKI Jarosław Przemysław – 37 głosów
SZCZERBA Janusz Zbigniew
KUMA Marian Mieczysław
SUSKI Edward
BEDNARCZYK Bartłomiej

Gmina Ulhówek:

MALEC Henryk Józef
ZWOLAK Marta Henryka
WOJNAR Daniel Jan
DĄBROWSKI Paweł Ireneusz – 94 głosy
WĘZIŃSKA Halina Henryka
GÓRNICKI Wiesław Zenon
KUŹNIARZ Elżbieta Małgorzata – 33 głosy
BUCZKOWSKA Joanna Maria
LOREK Łukasz Michał
DYMEK Jolanta Janina
BAŁKA Krzysztof
ZIOBER Stanisława
GÓRNIK Leszek Roch
ŁĄKOWSKA Magdalena
LIS Danuta Maria

  • MagMa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!