NARCIARSTWO Orlęta w Kluszkowcach

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim otworzyła sezon narciarski.

W dniach 17-20 grudnia 2018r, odbył się kolejny już wyjazd narciarsko – snowboardowy do Kluszkowiec, zorganizowany wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu i ZS nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Głównymi organizatorami obozu byli nauczyciele wychowania fizycznego z w/w szkół: Tomasz Kulczyński, Edyta Zabandżała, Maciej Kokoszka i Krzysztof Wróbel, którzy pełnili równocześnie rolę opiekunów i instruktorów narciarstwa zjazdowego .
Nasza grupa liczyła 61 uczestników i jak „wtargnęliśmy” na stok – Góra Wdżar ( bo na niej usytuowany jest Ośrodek Narciarki Czorsztyn –Ski) zaczęła tętnić życiem .Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych warunków narciarskich, były wyśmienite! Słońce, temp. -2, świetnie przygotowane trasy czego chcieć więcej…
Przez cztery dni pod okiem instruktorów -(Tomasza Kulczyńskiego, Macieja Kokoszki, Krzysztofa Wróbla i Krystiana Majkutewicza) uczniowie szlifowali technikę jazdy na nartach i snowboardzie po zboczach góry Wdżar, 767m.n.p.m.
Pomimo intensywnych zajęć na stoku, atmosfera na obozie była wyśmienita, a
w godzinach wieczornych uczestników nie opuszczało poczucie humoru i bawiliśmy się doskonale.

Nasz wyjazd był otwarciem tegorocznego sezonu narciarskiego 2018/2019 i już nie możemy się doczekać następnego który planujemy w marcu. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Zdobyliśmy kolejne doświadczenia i mamy zamiar kontynuować takie przedsięwzięcia w następnych latach, wzbogacając tym samym ofertę szkoły dla obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły.

Z narciarskim pozdrowieniem i do zobaczenia na stokach.

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!