SABAUDIA Przejechał leżącego na jezdni

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 8 sierpnia na skrzyżowaniu w Sabaudii (gm. Tomaszów Lubelski). Na leżącego na jezdni 31-letniego mężczyznę najechał samochód osobowy. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Do wypadku doszło około północy. Z ustaleń policji wynika, że na leżącego na drodze mężczyznę najechało audi, które jechało od strony Tomaszowa Lubelskiego. Niestety w wyniku obrażeń 31-letni mieszkaniec gm. Rachanie zginął na miejscu.

Kierujący autem twierdził, że w ostatniej chwili zobaczył jakiś cień na jezdni. Mówił też, że oślepiło go światło innego pojazdu. Kiedy po chwili zobaczył, że potrącił człowieka, natychmiast zadzwonił na telefon alarmowy.

Śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.  Prokurator zarządził sekcję zwłok.

mat. KPP w TL

Komentarzy na temat “SABAUDIA Przejechał leżącego na jezdni

  • Sierpień 10, 2018 at 4:08 pm
    Permalink

    Sekcję zwłok dopiero zarządzono więc chyba nie można powiedzieć jednoznacznie, że mężczyzna zmarł na miejscu na skutek najechania. Nie wzięli Państwo chyba pod uwagę tego, że raczej bez powodu nikt nie leży na ulicy w środku nocy. Współczuję oczywiście bliskim zmarłego, ale współczuję też osobie, która prowadziła auto, bo bedzie musiała żyć z tą świadomością już zawsze, a tak naprawdę nie miała szans na to, aby cokolwiek zmienić.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!