TOMASZÓW 18-latka wymusiła pierwszeństwo

W sobotę 17 lutego 2018 roku  w Tomaszowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Wyspiańskiego doszło do wypadku. Kierująca pojazdem marki mazda wyjechała przed prawidłowo jadącego peugeota na skrzyżowaniu. Kierująca 18-latka i 46-letni pasażer peugeota zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci kobiecie zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło w sobotę 17 lutego o godz. 15.40 w Tomaszowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Wyspiańskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letnia kierująca pojazdem marki peugeot jechała ulicą Moniuszki. Nagle z ulicy podporządkowanej tuż przed jej samochód wyjechał samochód marki mazda, którym kierowała 18-latka. Młoda kobieta powiedziała policjantom, że nie widziała nadjeżdżającego peugeota. Kierująca mazdą i 46-letni pasażer z peugeota zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących – wszyscy byli trzeźwi. Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierującej mazdą prawo jazdy, które miała od trzech miesięcy.

Teraz policjanci zajmują się wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

mat. KPP w TL

 

Komentarzy na temat “TOMASZÓW 18-latka wymusiła pierwszeństwo

 • Luty 19, 2018 at 9:37 pm
  Permalink

  Niebezpieczne skrzyżowanie, wypadki zdarzają się tutaj od lat z wysoką częstotliwością.
  Pojazdy nadjeżdżające ulicą Wyspiańskiego mają zerową widoczność na prawą stronę z powodu ogrodzenia posesji mieszkalnej na rogu ulic.
  Nawet mimo zamontowanego lustra przekroczenie tego skrzyżowania to nie łatwe zadanie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!