TOMASZÓW 21- latek miał 32 woreczki z marihuaną, amfetamine i 11 dopalaczami

Wczoraj policjanci zatrzymali 21-latka który miał przy sobie 32 woreczki z marihuaną , woreczek amfetaminy i 11 woreczków z dopalaczem. Mieszkaniec Tomaszowa tłumaczył się, że wszystko co ma przy sobie, to jest na użytek własny. Marihuanę wyhodował sam, dopalacze kupił przez Internet, a amfetaminę dał mu jakiś mężczyzna, którego nie zna. Teraz odpowie przez sadem za posiadanie środków odurzających i psychotropowych.

Wczoraj policjanci patrolując teren przy osiedlu Jana Pawła II zauważyli, iż młody człowiek na ich widok nagle zaczął coś chować. W związku z tym wylegitymowali mężczyznę. Od 21-letniego mieszkańca Tomaszowa było czuć woń marihuany dlatego też został przez funkcjonariuszy przeszukany. Jak się okazało posiadał przy sobie 32 woreczki z marihuaną, woreczek amfetaminy i 11 woreczków z dopalaczem.

Na pytanie skąd ma to wszystko odpowiedział, że marihuanę sam wyhodował koło domu w szopie. Amfetaminę dostał od nieznanego mu mężczyzny, a dopalacze kupił przez Internet. Oczywiście powiedział, że ma to tylko na użytek własny. Teraz odpowie przez sądem za posiadanie środków odurzających i środków psychotropowych.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!