TOMASZÓW Ponownie wsparli kombatantów

Klub Miłośników Historii – Tomaszów Lubelski oraz Narodowy Tomaszów Lubelski wraz z przyjaciółmi zorganizowali Bożonarodzeniową zbiórkę „Paczka dla Weterana” dla Kombatantów z AK.
Do paczki dary i kartki przekazali mieszkańcy Tomaszowa i okolic,
Drużyna Harcerska „Iskra” z Zamościa, 3 LO Zamość, pan Kordyaczny,
Punkt GO – Grzegorz Ożarowski, uczniowie i nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Justynówki, uczniowie i nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Jezierni, Rydwan Czasu-Zaprzęg Z Roztocza,
Firma S.C. Stanley, znajomi i przyjaciele naszych grup: Sylwia, Marta, pani Danusia i wielu innych! Nie wszystkich jesteśmy w stanie wymienić, ale wszystkim jesteśmy ogromnie wdzięczni!
Produkty zbierała pani Magdalena Tereszczuk z Lokalnej Organizacji Turystycznej „Roztocze”, ona także pomogła w promocji akcji poprzez Tomaszowski Portal Informacyjny, oraz Grzegorz Ożarowski w Punkcie „GO”.
Dzięki Wam mogliśmy przekazać naszym Bohaterom prezenty i kartki z życzeniami od Was tuż przed świętami Bożego Narodzenia w tym jakże wyjątkowym roku. Roku w którym przypada stulecie odzyskania Niepodległości o którą przecież oni walczyli nie szczędząc własnej krwi.

Oprócz paczek zebranych przez nas mieliśmy przyjemność przekazać również paczki przygotowane przez fundację Red Is Bad, której bardzo dziękujemy za świetne jakościowo produkty i ubrania.
Wszystkim pragniemy podziękować słowami Pani Franciszki ps. „Jagoda” skierowanymi do każdego który przyczynił się do sukcesu akcji:

„Niech Was Pan Bóg błogosławi i Matka Boska broni”.

Razem możemy zrobić naprawdę wiele! Dziękujemy!

mat. Klub Miłośników Historii – TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!