TOMASZÓW Potrącenie na przejściu

Wczoraj 24.08 około godziny 10:00 doszło do potrącenia dwóch pieszych na przejściu w okolicy „Zielonego Rynku” na ulicy Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim. Kierującej volkswagenem zostało zatrzymane prawo jazdy za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz stworzenia realnego zagrożenia dla życia i zdrowia pieszych. 47-letnia kierująca była trzeźwa.

Wczoraj 24.08 przed godz. 10:00 doszło do potrącenia dwóch obywatelek Ukrainy. Przejście dla pieszych znajduje się na ulicy Piekarskiej, dzisiaj bardzo ruchliwej, gdyż przylega ona bezpośrednio do targowiska „Zielony Rynek”. Kierująca wyjaśniła, że nie zauważyła dwóch kobiet przechodzących przez oznakowane przejście. Piesze to obywatelki Ukrainy w wieku 34 i 41-lat. Obie panie zostały przewiezione karetkami do szpitala.

Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie, była trzeźwa. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego tj. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz stworzenia realnego zagrożenia dla życia i zdrowia pieszych policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

mat.KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!