TOMASZÓW Rodzeństwo potrącone na przejściu dla pieszych

Dzisiaj (8 grudnia) około godziny 6.20 doszło do potrącenia dwojga pieszych na przejściu w okolicy szpitala na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Kierująca kobieta była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Dzisiaj około godz. 6.20 doszło do potrącenia dwóch osób, 35-latki i 43-latka z gminy Susiec. Przejście dla pieszych znajduje się na ulicy Lwowskiej, o tak wczesnej godzinie jest spory ruch na głównej ulicy naszego miasta. Kierująca, mieszkanka Lubyczy Królewskiej, wyjaśniła, że nie zauważyła rodzeństwa przechodzącego przez oznakowane przejście. Piesza została przewieziona do szpitala, jej bratu nic się nie stało.

Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie, była trzeźwa. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Przestrzegamy wszystkich kierowców przed zbytnim pośpiechem na drodze. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.

mat. KPP w TL

6 thoughts on “TOMASZÓW Rodzeństwo potrącone na przejściu dla pieszych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!