TOMASZÓW Trwają zapisy do przedszkola terapeutycznego

Rodzice dzieci z trudnościami rozwojowymi mogą zapisać swoje dziecko do Przedszkola Terapeutycznego „Dobry Start” w Tomaszowie Lubelskim.

Wnioski o przyjęcie dziecka są dostępne w siedzibie Przedszkola przy ul. Słowackiego 7 b (tuż obok Parku Miejskiego). Można tam również zasięgnąć szczegółowych informacji poprzez kontakt osobisty lub telefoniczny: 693 001 040.

Szczególną wartość Przedszkola stanowi fakt, iż będzie to miejsce o profilu terapeutycznym. Oznacza to, że dzięki bogatej ofercie grupowych i indywidualnych zajęć każde dziecko będzie objęte terapią i rehabilitacją medyczną dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb. Przedszkole dysponuje specjalistycznym wyposażeniem i sprzętem oraz wyspecjalizowaną kadrą, dzięki której zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne będą mogły odbywać się każdego dnia. Taka organizacja wypływa z założenia, że dziecko w wieku przedszkolnym jest w sposób szczególny podatne na terapię, dlatego jest to czas, kiedy dzięki codziennej intensywnej, i prawidłowo ukierunkowanej pracy można uzyskać skuteczne rezultaty. Zajęcia edukacyjne będą prowadzone w grupach do 5 osób, co każdemu dziecku zapewni odpowiednią ilość uwagi nauczyciela oraz ułatwi koncentrację.

Oferta placówki jest skierowana również do dzieci mieszkających poza Tomaszowem Lubelskim, ponieważ istnieje możliwość zapewnienia im codziennego dowozu do Przedszkola wraz z powrotem do domu. W przedszkolu nie będą pobierane opłaty od rodziców w formie czesnego. Ponadto istnieje możliwość korzystania z posiłków.

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!