ULÓW Zderzył się z jeleniem

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który podróżując pojazdem marki audi uderzył w jelenia. Zwierzę poważnie uszkodziło samochód i nie przeżyło zderzenia. Na szczęście kierujący i pasażer nie odnieśli obrażeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy przez tereny leśne.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godz. 20:00 w miejscowości Ulów (gmina Tomaszów Lubelski). Niespodziewanie przed jadący samochód marki wbiegł jeleń. Pomimo hamowania 37-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego nie udało się uniknąć zderzenia ze zwierzęciem.

Na szczęście kierujący nie odniósł żadnych obrażeń. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległ pojazd natomiast zwierzę nie przeżyło.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie prędkości w rejonie kompleksów leśnych i łąk, gdzie występuje bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się dzikich zwierząt. Zderzenie nawet z niewielkim zwierzęciem może okazać się groźne.

mat. KPP w TL

Komentarzy na temat “ULÓW Zderzył się z jeleniem

  • Marzec 27, 2019 at 10:20 pm
    Permalink

    Uwazajcie też na trasie Tartak – Dabrowa. Czesto widywany jest tam łoś ktory przebiega sobie drogę 17. ostatnio przebiegl mi w Poniedzialek.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!