WIERSZCZYCA Wypadek z udziałem trzech pojazdów

Do wypadku drogowego doszło w czwartek w miejscowości Wierszczyca (gmina Jarczów). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem volkswagenem podczas wyprzedzania na łuku drogi najechał na tył ciągnika rolniczego, spychając go z drogi, po czym uderzył w prawidłowo jadącą z naprzeciwka skodę. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w czwartek tuż po godz. 15:00 na drodze powiatowej w miejscowości Wierszczyca.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mieszkaniec gm. Tyszowce kierując volkswagenem podczas wykonywania manewru wyprzedzania na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący prawidłowo tym samym pasem ruchu ciągnik rolniczy marki Zetor. Kierował nim 47-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Na domiar złego, z naprzeciwka samochodem marki skoda jechał 72-letni mieszkaniec gminy Jarczów, w którego również uderzył volkswagen.

Kierujący skodą z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

mat. KPP

Komentarzy na temat “WIERSZCZYCA Wypadek z udziałem trzech pojazdów

  • Kwiecień 28, 2019 at 12:17 pm
    Permalink

    Ostatnio w Łubczu wyprzedzał mnie, jakiś debil „gulfem”, prędkość oceniam w granicach, pomiędzy 130 – 150 km/h. Mam pytanie – czy ktoś w końcu weźmie się za tych, bezmózgich tępych piratów i czy w końcu, nie można takich odmóżdżeńców, pozbawiać lejców na Dożywocie???!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!