Co gdzie kiedy ?Ulhówek

DYNISKA/UHNÓW 24 października otworzą granicę

W ramach akcji pn. „Pamiętajmy o cmentarzach” w sobotę 24 października 2015 roku otwarte zostanie czasowe przejście w ruchu pieszym Dyniska/Uhnów.
Granicę przekraczać będzie można w godzinach 8.00-18.00 czasu polskiego.
Akcja ma na celu umożliwienie zarówno Polakom jak i Ukraińcom uporządkowanie grobów swoich najbliższych.
O godzinie 11.00 czasu polskiego na cmentarzu w Uhnowie zostanie odprawiona msza za zmarłych, a po niej planowana jest procesja ekumeniczna po cmentarzu.
Redakcj@/fot. TPI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tomaszowski Portal Informacyjny
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.