Na sygnaleRachanie

JÓZEFÓWKA Groźny wypadek

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór w Józefówce. Kierujący pojazdem marki Ford Fokus stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. Jak się okazało, 64-letni kierujący w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

W sobotę po godzinie 19 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego w miejscowości Józefówka. Kierujący tym pojazdem miał zostać uwięziony w aucie który leżał w rowie na dachu.  

Po wydobyciu kierującego przez strażaków z pojazdu marki Ford Fokus, 64-latni mieszkaniec gminy Rachanie został przekazany załodze karetki pogotowia, a następnie przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policjanci wstępnie ustalili, że powodem dachowania forda był stan nietrzeźwości kierującego. 64-latek „wydmuchał” ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 64-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *