Na sygnaleSusiec

KUNKI Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę w gminie Susiec. Jak ustalili policjanci, 79-letni rowerzysta wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem marki Audi, która poruszała się prawidłowo drogą z pierwszeństwem i uderzył bezpośrednio w maskę, a następnie w szybę czołową pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł w szpitalu.

W środę, tuż po godzinie 20 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. Do zdarzenia miało dojść na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Kunki w gminie Susiec.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 79 – letni rowerzysta z gminy Susiec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem Audi, która jechała prawidłowo, w wyniku czego uderzył w maskę, a nastepnie szybę czołową pojazdu. Kierujący jednośladem z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pomimo, natychmiastowo podjętej pomocy medycznej, życia mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

Samochodem osobowym kierowała 23-latka z gminy Tomaszów Lubelski. Policjanci przebadali ją na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta była trzeźwa.

Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *