ŁYKOSZYN Dobre żniwa

„Dobre żniwa” pod takim niecodziennym tytułem odbyły się 3 lipca 2016 roku w Łykoszynie spotkania rodzinne rolników przy grillu i wspólnej zabawie.
Organizatorem spotkania było Koło Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rada Sołecka z Łykoszyna. Impreza miała miejsce na placu przy Wiejskim Centrum Turystyki i Promocji Wsi. Mimo, iż pogoda nie do końca sprostała oczekiwaniom organizatorów, dobra zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Na scenie wystąpiły zespoły: „Na Granicy” działający przy placówce Straży Granicznej w Kryłowie oraz zespół „Fermata” z Telatyna. Dla dzieci przygotowano szereg różnorodnych atrakcji: trampolinę, zjeżdżalnię, słodycze i lody, organizowano liczne konkursy z nagrodami – m.in. wyścig na hulajnogach czy też konkurs tańca. Specjalnie na tę okazję, losowanie nagród przygotowali przedstawiciele Banku Zachodniego WBK, podczas których można było wygrać grill ogrodowy i opryskiwacz. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oferowały różnego rodzaju ciasta i potrawy z grilla. Czas upływał w miłej, rodzinnej atmosferze. Zabawa przy muzyce, którą prowadził DJ – Leszek Paszt stworzyła okazję nie tylko do tańca ale też do wspólnego pośpiewania znajomych i łatwo wpadających w ucho utworów.
Głównym sponsorem organizowanego wydarzenia był Bank Zachodni WBK Grupa Santander a organizacyjnie imprezę wspomogła wójt gminy Telatyn – Elżbieta Stąsiek-Witkowska.
Panie z KGW wykorzystały również swoje oszczędności, wypracowane podczas różnych spotkań, kiermaszu czy też konkursów, w których brały czynny udział.
mat. UG w Telatynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.