MACHNÓW NOWY Wypadek podczas pracy na wysokościach

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać przyczyny wypadku do którego doszło w piątek w Machnowie Nowym. 20-latek wykonując prace remontowe silosów zbożowych, spadł z wysokości i z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

W piątek w godzinach porannych dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że w Machnowie Nowym (gmina Lubycza Królewska), doszło do upadku z dużej wysokości pracownika firmy budowlanej.

Policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni mieszkaniec powiatu staszowskiego z nieustalonych przyczyn spadł z rusztowania o wysokości około 12 metrów podczas wykonywania prac przy silosach zbożowych.

Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz Prokuraturę. Na miejscu policyjny technik kryminalistyki zabezpieczył ślady związane ze zdarzeniem.

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.