MAJDAN GÓRNY Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze szopki i stroiki świąteczne”

Biblioteka w Majdanie Górnym zorganizowała gminny konkurs plastyczny „Najpiękniejsze szopki i stroiki świąteczne”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz różnorodnością wykonanych prac. Do konkursu wpłynęło aż 80 prac. Inwencja twórcza dzieci z Gminy Tomaszów Lubelski nie zna granic – duże zainteresowanie oraz podziw wzbudziły stroiki oraz szopki bożonarodzeniowe wykonane z tworzyw naturalnych, takich jak np. makaron, rolki papieru, szyszki, kasztany, orzechy, drewno, kora, słoma i sianko. Wybór najpiękniejszych prac nie był łatwy.

W dniu 14 grudnia 2021 r. w Gminnej Bibliotece odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Tomaszów Lubelski. Nagrody przyznano w czterech kategoriach wiekowych.

Wybrane prace w konkursie gminnym zostały przekazane do konkursu powiatowego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim.

Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów nastąpi we wtorek 14 grudnia o godz. 11.00 w Bibliotece Komunalnej z/s w Majdanie Górnym, ul. Długa 136. Wybrane prace nagrodzone w konkursie gminnym zostaną przekazane do konkursu powiatowego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim.

mat. nadesłany 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.