NARCIARSTWO Monika Skinder ambasadorką województwa w Oberwistehal

Monika Skinder zawodniczka MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski ambasadorem Lubelszczyzny na MŚJ w Oberwistehal, które odbędą się w dniach 29 lutego – 6 marca 2020 roku.

Monika Skinder aktualna Mistrzyni Polski w sprincie z Zakopanego /1 lutego 2020/ reprezentując Polskę weźmie udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbędą się w dniach od 29.02 do 06.03.2020 r. Zawodniczka MULKS GRUPY OSCAR Tomaszów Lubelski podczas tych zawodów będzie ambasadorem Województwa Lubelskiego. Będzie to duża promocja Lubelszczyny podczas zawodów w biegach narciarskich rangi Mistrzostw Świata.

Podczas MŚJ Monika Skinder będzie bronić tytułu Wicemistrzyni Świata Juniorek w sprincie, który to tytuł w stylu klasycznym zdobyła rok temu w Lahti. Trudne zadanie czeka Monikę, gdyż w tym roku sprint odbędzie się techniką dowolną i wiele rywalek Moniki pokazało w tym sezonie bardzo dobrą formę. Wierzymy jednak, że zawodniczka z Lubelszczyzny aktualnie podopieczna duetu trenerskiego Aleksander Wieretelny i Justyna Kowalczyk jest dobrze przygotowana i usposobiona do walki o najwyższe laury podczas zawodów Oberwisthal.

info. MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.