BełżecLubycza KrólewskaNa sygnaleSusiecTomaszów LubelskiTyszowce

POWIAT 8 nietrzeźwych kierujących

8 nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu, zatrzymane dwa prawa jazdy oraz 2 osoby z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów to efekt wzmożonych kontroli na drogach.

Podczas trzech dni pierwszego weekendu wakacji policjanci wyeliminowali z ruchu aż 8 nietrzeźwych kierujących. Między innymi w piątkowy wieczór Majdanie Sopockim mundurowi zatrzymali do kontroli 18-letniego mieszkańca gm. Susiec. Mężczyzna kierował bmw. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Badanie pokazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. To nie był najwyższy wynik. Poniedziałek 27 czerwca w nocy tuz po 1:00 w Tyszowcach został zatrzymany 34-latek, który miał blisko 3 promile. To mieszkaniec gm. Werbkowice i jechał vw passatem.

Mimo posiadanego zakazu kierowania pojazdami za kierownicę citroena wsiadła 34-letnia mieszkanka gm. Bełżec. Kobieta zatrzymana została w piątek o godz. 17.00 w Tomaszowie Lubelskim.

Ponadto policjanci zatrzymali dwóm kierującym prawo jazdy w Lubyczy Królewskiej. 42-letni mieszkaniec Lubyczy Królewskiej został zatrzymany w niedzielę po godz. 18, bo przekroczył prędkość o 56 km/h w terenie zabudowanym.

37-latek ob. Ukrainy został zatrzymany w piątek po godz. 21 bo przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków i trzeźwość za kierownicą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *