InfoNewsRachanieSusiecTomaszów LubelskiTyszowceŁaszczów

POWIAT Utrudnienia w ruchu

Na drogach powiatu tomaszowskiego w dniach 10 i 12 sierpnia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w związku z 66 Międzynarodowymi Wyścigami Kolarskimi Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem imprezy będą czuwać policjanci. Zachowajmy szczególną ostrożność na drogach i stosujmy się do poleceń służb odpowiedzialnych za zabezpieczenie trasy wyścigu.

  • Trasa 66 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjaźni Polsko – Ukraińskiej w dniu 10 sierpnia 2022 r. ulicami miasta Tomaszów Lubelski

W dniach od 9 do 12 sierpnia bieżącego roku na drogach powiatu tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego organizowane są 66 Międzynarodowe Wyścigi Kolarskie Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Dwa etapy tego wyścigu w dniach 10 i 12 sierpnia będą przebiegały przez powiat tomaszowski w związku z czym wystąpią czasowe utrudnienia na lokalnych drogach powiatu.

10 sierpnia 2022 roku /środa/ kolarze około godziny 15:40 pojawią się w miejscowości Rogóźno jadąc od miejscowości Zielone, następnie pokonają trasę: Rogóźno- Tomaszów Lub. (ul. Wojska Polskiego – Józefowska – Lipowa – Piłsudskiego – Lwowska – Sienkiewicza) Pasieki – Łosiniec – Wólka Łosiniecka – Susiec – Grabowica – Majdan Sopocki – w kierunku miejscowości Ciotusza gdzie opuszczą powiat tomaszowski około godziny 16:30 i pojadą w stronę Biłgoraja kierując się na Długi Kąt.

12 sierpnia 2022 roku /piątek/ kolarze około godziny 10:20 pojawią się w miejscowości Polanówka, kierując się na Krynice – Budy – Wożuczyn – Dzierążnię – Zwiartów – Zwiartówek – Wożuczyn – Rachanie – Józefówkę – Wólkę Pukarzowską – Łaszczów – Dobużek – Tyszowce – Zamłynie – Przewale – Marysin – Perespę i około godziny 12:00 opuszczą powiat tomaszowski jadąc w kierunku miejscowości Kotlice.

Na trasie wyścigu wystąpią utrudnienia w ruchu lub czasowe zamknięcie dróg po których będą poruszać się kolarze, dlatego apelujemy do kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość. Stosujmy się do poleceń służb odpowiedzialnych za zabezpieczenie trasy wyścigu.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Jeden komentarz do “POWIAT Utrudnienia w ruchu

  • Nie ma i nie będzie żadnej przyjaźni , tak długo dokąd będą gloryfikować ludobójców i morderców narodu Polskiego !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *