SUSIEC Traktorzysta jechał slalomem miał 1,5 promila

Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się 63-letni traktorzysta. Policjanci z posterunku w Suścu zatrzymali go na gorącym uczynku, podczas jazdy slalomem na trasie Grabowice – Susiec. Okazało się, że ma blisko 1,5 promila alkoholu. Przyznał, że miał bardzo dużo pracy w polu i nie mógł wytrzymać z pragnienia, dlatego sięgnął po procenty.

   Do zdarzenia doszło w sobotę 8 czerwca w godzinach popołudniowych na trasie Grabowica – Susiec. Podczas patrolowania gminy Susiec policjanci z posterunku zauważyli ciągnik rolniczy marki Ursus, który jedzie od jednego pobocza do drugiego. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierującego do kontroli. Od 63-letni mężczyzny czuć było alkohol, jednak, jak sam twierdził na pewno był trzeźwy, ponieważ nic nie pił.

   Policjanci nie dali wiary mieszkańcowi gminy Susiec. Został przebadany na zawartość alkoholu. Okazało się, że ma blisko 1,5 promila alkoholu. Wtedy przyznał, że miał bardzo dużo pracy w polu i nie mógł wytrzymać z pragnienia, dlatego sięgnął po procenty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierowca ciągnika odpowie przed sądem

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.