Na sygnaleSusiec

SUSIEC Uczciwy znalazca portfela

Wzorową postawą wykazał się mieszkaniec Krakowa, który na parkingu przed sklepem w miejscowości Susiec znalazł portfel z zawartością, o czym natychmiast poinformował policjantów. 25-letnia właścicielka portfela dzięki obywatelskiej postawie odzyskała już swoją zgubę.

W sobotę do tomaszowskiej komendy policji zadzwonił mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna poinformował, że na parkingu przed jednym ze sklepów w miejscowości Susiec znalazł portfel w środku którego znajdowała się znaczna suma pieniędzy, karta płatnicza i dokumenty. Znalezione rzeczy mężczyzna miał przekazać kierowniczce sklepu przy którym znalazł przedmioty, ponieważ sam spieszył się w dalsza podróż.

Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że właścicielką portfela jest 25-letnia mieszkanka gminy Susiec. Mundurowi jeszcze tego samego dnia zwrócili zgubione przedmioty kobiecie, która nie kryła radości z ich odzyskania.

Uczciwy znalazca, swoją postawą zasłużył na pochwałę. Dzięki jego uczciwości, zgubione rzeczy szybko wróciły do swojej właścicielki.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *