Na sygnaleTyszowce

SOBÓL Cztery osoby poszkodowane w wypadku

18-latek kierujący bmw w miejscowości Soból nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby podróżujące tym pojazdem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Apelujemy o ostrożność za kierownicą, zwłaszcza w deszczową aurę, gdy warunki na drodze są niesprzyjające.

Do zdarzenia doszło w niedzielę popołudniu w miejscowości Soból (gmina Tyszowce). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierujący samochodem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i prawą stroną auta uderzył w przydrożne drzewo.

Samochodem łącznie z kierowcą podróżowały cztery osoby w wieku od 16 do 21 lat, mieszkańcy gminy Tyszowce. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z nich został hospitalizowany, pozostała trójka jeszcze w niedzielę opuściła szpital.

Kierujący bmw podczas zdarzenia był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśnią tyszowieccy policjanci.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze oraz przypominamy, że nawet przy niewielkiej prędkości, zjechanie kołem na nieutwardzone pobocze, które po kilkudniowych opadach jest przesiąknięte deszczem i staje się grząskie, może skończyć się wypadkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *