TOMASZÓW Marihuana i mefedron za kaloryferem

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili łącznie ponad 150 porcji dilerskich marihuany i mefedronu. Właścicielem narkotyków okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, który w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek tomaszowscy kryminalni weszli do jednego z budynków mieszkalnych na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że przebywa w nim 33- letni mężczyzna, który może posiadać narkotyki. Czujność ich nie zawiodła. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Właściciel narkotyków w obawie przed stróżami prawa schował je za kaloryferem.

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Z takiej ilości można byłoby wykonać ponad 150 porcji dilerskich narkotyków.

33-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

sierżant sztabowy Monika Ryczek

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.